mobirise.com

Salon Sukien Ślubnych ESTERA

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Przyszła Panna Młoda pragnie by w tym najważniejszym dniu wyglądać wyjątkowo i pięknie. Spełniamy Twoje marzenia – oto nasza misja.

 Pracownia krawiecko –plastyczna „Estera”

Salon ślubny „Estera” to niepowtarzalne miejsce w Białymstoku w którym bez pośpiechu przymierzysz wiele przepięknych kreacji dla panny młodej. Potrafimy sprawić, że w tym szczególnym dniu jakim jest Dzień Ślubu, spełnią się Wasze marzenia. Nasze suknie są wykonane z najwyższej jakości tkanin, koronek, według najnowszych trendów mody.Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas suknie ślubne idealnie podkreślały piękno przyszłej Panny Młodej oraz wzniosłość tego szczególnego Dnia.

Oferujemy szeroki wachlarz modeli od klasyki po ekstrawaganckie i zmysłowe modele.Tworzeniem wyjątkowych kreacji ślubnych zajmują się młode i zdolne projektantki, które inspirując się najnowszymi trendami w modzie ślubnej , tworzą unikatowe kolekcje by każda z Pań mogła poczuć się zjawiskowo.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowni krawiecko –plastycznej „Estera” , jesteśmy w stanie spełnić marzenia każdej przyszłej Panny Młodej. Pragniemy umożliwić zakup kreacji w pełni zgodny z indywidualnymi preferencjami, dlatego też udostępniane przez nas suknie ślubne oraz niebanalne dodatki charakteryzują się doskonałą jakością i atrakcyjnym wzornictwem. Nie zapominamy także o wygodzie i komforcie każdej z klientek . Pragniemy by każda przyszła Panna Młoda czuła się wyjątkowo na każdym etapie przygotowań do najważniejszego dnia w życiu, czyli ślubu i wesela.


ODZWIEDZ NAS NA FACEBOOK
I BĄDŹ NA BIREŻĄCO Z PROMOCJAMI

Failed to load the library

ADRES
ul. Warszawska 57 lok.2
15-062 Białystok

KONTAKT
TEL. 506 036 501
TEL. 530 786 141